Yüksek Topuklu Çizme Modelleri 2017

Paylaş

2017 Yüksek Topuklu Çizme Modelleri Kadınların iki zaaf noktası vardır. Biri ince görünmek biri de uzun görünmek. İşte bu iki istekten bir sürü istihdam yolları ortaya çıkmıştır. Özellikle uzun görünme isteğimizden ortaya çıkan topuklu ayakkabılar. Onbinlerce çeşidi bulunan topuklu ayakkabılar zarafetin ve kadınlığın simgesi halindedir.

Her mevsimin kendine ait topuklusu, elbette ki her kadının dolabında mevcuttur. Üstelik bir değil birkaç modeliyle. Topuklu sandaletler, stilettolar, botlar ve çizmeler bizler için vazgeçilmezdir. Hakiki deri, suni deri, süet, püsküllü, demir tokalı, deri kemerli, yüksek topuklu çizme modelleri mevcuttur. Özellikle mini etekler ve dar kesim pantolonlarla beraber kullanılan yüksek topuklu çizmeler,oldukça rağbet görmektedir. Bu modellere ek olarak,içi kürklü, kalın topuklu, platformlu, büzgülü, rugan,mat ve taşlı modelleri de bulunmaktadır. Daha sayamadığımız birçok çeşidi olan çizmeler bazen tek başına star olabilmekte.

Dünya starları mayo ve tüm bacağı saran yüksek topuklu çizmeler ile sahnenin tozunu artırmaktadırlar. Ve kullandıkları sıradışı çizmeler ile tüm ilgi odağını bacaklar üzerine çekmektedirler. Beyonce, Rihanna ve Madonna gibi dünya starları, bu akımın bir numaralı öncülerindendir.

Türkiye’de ise Ajda Pekkan,Hande Yener,Demet akalın ve Hadise ön plandadır. Burda asıl belirtilmek istenen şudur. Yüksek topuklu çizmeler ile havalı,seksi, zarif, kadınsı, hanım hanımcık veya çılgın bir havaya bürünebilirsiniz. Sahne sadece bir platform. Evde,işte veya okulda! Zamanına ve mekanına göre kendi zevkinize göre yapacağınız bir seçimle çizmeyi çok güzel taşıyabilirsiniz. Önemli olan geniş ürün yelpazesi arasından doğru seçimi yapmak.

Bir önceki yazımız olan Kadınları Zayıf Gösteren Giyim Kuralları başlıklı makalemizde hangi kıyafetler zayıf gösterir, zayıf gösteren elbise ve zayıf gösteren kıyafetler bayan hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir