Yeni Sezon Karaca Bayan Triko Modelleri 2016 – 2017

Paylaş

Karaca sizi yeni sezon kıyafetleri ile birlikte daha şık olma yolunda emin adımlarla ilerlemenizi sağlıyor. Yeni sezon triko modelleri arasında tasarım olarak son derece güçlü olan modeller yine gün yüzüne çıkıyor.

Karaca bayan giyim triko modelleri arasında yeni sezonda yine çok şanslısınız. Bisiklet yaka rengarenk kazaklar yeni sezonda üzerinizi süsleyecek triko modellerinden sadece biri. Bunun yanında yün trikoları da tercih edebilirsiniz. Görünüş olarak oldukça sıcak bir ifade sunan yün trikolar sizi gerçek manada da oldukça sıcak tutacak. Ayrıca trikolar arasında önü düğmesiz veya boydan boya düğmeli olan triko modelleri de yer alıyor. Yakası işli olan triko modelleri gösterişli olmayı seven kadınların tercih ettiği triko modelleri arasında yer alacak. Bebe yakaya sahip olan bu tirkolarda yakaların olduğu kısım boncuklarla işlenmiş olarak karşımıza çıkacak. Balıkçı yaka trikolar ve uzun trikolar kadınların en sık tercih ettiği triko modelleri arasında bulunacak. V yaka kazak modelleri ise pastel renkleriyle yine üzerinizi süsleyecek triko modellerinden oluşuyor. Triko modelleri içinde bulunan V yaka trikolarda su yeşili ve turkuaz gibi renkler kullanılarak kış mevsimini renkli geçirmenize yardım edecek tasarımlar yer alıyor.

Yaka kısmı degaje olan trikolar desenleri ile oldukça hoş görünüyor. Asimetrik desenlere sahip olan degaje yaza trikolar uzun görünümleriyle de kendinizi sıcak hissedebilmeniz için oldukça ideal trik modelleri içinde bulunuyor.

Bir önceki yazımız olan Kadınları Zayıf Gösteren Giyim Kuralları başlıklı makalemizde hangi kıyafetler zayıf gösterir, zayıf gösteren elbise ve zayıf gösteren kıyafetler bayan hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir