Oleg Cassini Gelinlik Modelleri 2016 – 2017

Paylaş

Oleg Cassini gelinlik modelleri 2016 – 2017 sezonunda zarif gelinliklerle karşımıza çıkıyor. Dar kesim gelinlik modellerinden, A kesim gelinlik modellerine kadar bir çok gelinlik modeli mevcut.

Dantel işlemeli gelinlik modellerinin 2016 – 2017 sezonunda öne çıktığını söyleyebiliriz. Ayrıca iki parça dantel gelinliklerde sezonun trend gelinlikleri arasında yer alacak. Oleg Cassinin gelinlik türlerinde oldukça değişik bir stilde karşımıza çıkan pelerinli şifon gelinliklerde bulunuyor. Beyaz tül bir pelerin detayıyla öne çıkan gelinlikler zarafetinizi güçlendirecek.

Gelinlik türleri arasında saten ve balo stilindeki gelinlik modelleri de bulunuyor. Ayrıca dış kısmı dantelden meydana gelen balo tipi gelinliklerde düğün ruhuna ayak uydurmanızı sağlayacak. A kesim dantel gelinliklerde diğer gelinlik kataloglarındaki gelinlikler gibi popüler modellerden olacak.

Payet işlemeli gelinlik modellerini 2016 – 2017 sezonunda daha sık göreceksiniz. Düz kesim olan payetli elbise çeşitleri içinde kuğu gibi görüneceksiniz. Balo tipi straplez gelinlik türlerinin yanında askılı balo tipi gelinlik modelleri de bulunuyor.

Kuyruklu gelinlik modellerini de 20162017 sezonunda sıklıkla göreceksiniz. Beyaz haricinde krem rengi gibi renk tonlarıyla da karşımıza çıkan balo tipi kuyruklu gelinlikler içinde kendinizi prenses gibi hissedeceksiniz.

Oleg Cassinin gelinliklerde uzun kollu dantel gelinlik türlerine de rastlayacağız. Duvağı uzun olan ve kollarında dantel ayrıntılar bulunan bu gelinliklerin etekleri ise prenses etek modellerinden oluşuyor.

Kayık yaka gelinlik türlerinde ise yine etek kısımları dantel olan modellere rastlayacağız. Bu gelinliklerde yine zarafet ön plana çıkarılarak gelinlerin estetik görünmesi amaçlanıyor.

Bunun yanında dar kesim balık etekli gelinlikler içinde kendinizi daha estetik hissedeceksiniz. Straplez olan bu gelinlik türlerini giymek isterseniz düğüne aylar kala biraz daha diyet yapmanız gerekecek.

Bir önceki yazımız olan Oleg Cassini Gelinlik Ayakkabı Modelleri 2016 başlıklı makalemizde dantelli gelin ayakkabıları, dolgu topuk gelin ayakkabıları ve gelin ayakkabı modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir