L Koltuk İle Kullanışlı Salon Dekorasyonları 2017

Paylaş

L koltuklarınızı salonlarda nasıl kullanacağınızı öğrenerek verimli mekanlar elde edebilirsiniz. L koltuk alan tasarrufu sağlayarak şık dekorasyon örnekleri elde etmenizi sağlar.

Salonda bulunan öteki mobilyalara yer açabilmek için L koltuklardan faydalanabilirsiniz. L koltuklar bütün sayılanların dışında aynı zamanda konforlu oturma alanları sunar.

L koltukların orta sehpalar ile beraber mükemmel bir uyumu vardır. Dekorasyon yaparken L koltuğa uygun bir orta sehpa yerleştirip ardından bunu şık bir berjerle tamamlamanız mümkün. Konforu daha da artırmak isterseniz; L koltuğun üzerine yumuşak yastıklar koymayı deneyin. Yumuşak yastıklar L koltuğunuza sportif bir görünüm kazandırırken aynı zamanda rahat etmenizi sağlarlar.

Küçük bir salonda L koltuk takımı kullanmaya karar verdiyseniz; çeşitli duvar afişleri ve portrelerle salona daha fazla enerjik bir görünüm katabilirsiniz. Yanı başınızda duvarda asılı duran küçük bir kitaplık L koltuğun sportif havasını artıracaktır. Büyük ve renkli yastıklar L koltuk için biçilmiş kaftandır. Açık gri renk L koltuğunuzu açık mavi ve lacivert tonlarında yastıklarla kullanabilirsiniz. Ortaya deri yüzeyli gri bir sehpa koyarak güzel bir takım oluşturabilirsiniz.

Büyük salonlar için koyu renkli L koltuklar kullanabilirsiniz. Kadife yüzeyli kahverengi L koltuklar büyük salonlar için idealdir. Orta sehpa olarak ahşap bir sehpa kullanıp bunu açık kahverengi sandalye takımıyla bir arada kombinleyebilirsiniz. Limon yeşili berjer koltuklar kahverengi L koltuklarla uyum içinde kullanılabilir. Duvar renginin beyaz yada krem seçilmesi uygun olacaktır.

Elegan görünümlü bir salon dekorasyonu yaratmak istiyorsanız açık mavi L koltuk takımıyla beraber kahverengi ahşap eşyaları bir arada kullanın. Küçük kahverengi orta sehpa ve sarı puf yastıklar L koltuğu salon için elegan bir görünüme sokacaktır.

Bir önceki yazımız olan Pencere Önü İçin En Güzel Dekorasyon Fikirleri 2017 başlıklı makalemizde pencere önü berjer, pencere önü çiçekleri ve pencere önü dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir