Koton Kadın Bot Modelleri Yeni Sezon 2016 – 2017

Paylaş

Koton 2016 – 2017  yeni sezon kadın bot modelleri arasında bilekte biten botlar ilk sırada yer alıyor. Bilekte biten topuklu botlar kadınların Koton yeni sezon bot koleksiyonunda en çok tercih ettiği bot modelleri arasında bulunuyor.

Koton yeni sezon bot tipleri arasında yandan toka detaylı bot modelleri de mevcut. Bu modeller daha çok az topuklu ve kalın tabanlı bot modellerinden meydana geliyor. Kapitone detaylı botlar ise oldukça iddialı tipleri ile en iddialı bot modelleri arasında bulunuyor. Koton yeni sezon kadın bot modelleri arasında bulunan; bağcıklı botlar camel renkleri ile spor kıyafetlerein vazgeçilmez bot modelleri içinde bulunuyor. Camel renkli bağcıklı botların bazı modellerinde ise; lacivert ve siyah renk bot modelleri de mevcut. Kapitone detaylı olan ugg botlar sezonun en çok tercih edilen bot türleri arasında bulunuyor. Salaş kıyafetlerle yada spor kıyafetlerle giyilebilen ugg botlar son derece estetik görünümlü detaylardan meydana geliyor.

Yandan fermuarlı bot modellerinde gol fermuarlar dikkat çekici özellikleriyle siyah botları daha fazla ön plana çıkarıyor. Yan kısmındaki fermuarlarda gümüş renkli fermuar detayları da yer alıyor. Toka detaylı ve ince sivri topuklara sahip olan bot modelleri özel gecelerin en iddialı bot modelleri arasında bulunuyor. Bunun haricinde püskül detaylı botlar ve zincir detaylı botlar oldukça popüler modeller arasında yer alıyor. Her kıyafete ve tarza uygun bot modellerini yeni sezon Koton kataloğu içinde bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kadınları Zayıf Gösteren Giyim Kuralları başlıklı makalemizde hangi kıyafetler zayıf gösterir, zayıf gösteren elbise ve zayıf gösteren kıyafetler bayan hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir