Kışın Gözdesi Deri Pantolonlar Nasıl Kombinlenir

Paylaş

Deri pantolonlar kış mevsimlerinin başlıca kıyafetlerinden biri. Deri pantolonları çok iddialı bulan kadınlar minimal parçalarla bu pantolonu daha sade bir hale getirebilirler. Deri pantolonları salaş kazaklarla, oduncu gömleklerle bir arada giyerek şık görünebilirsiniz.

Akşam davetleri için deri pantolonlar açık ayakkabılarla birlikte kombinlenebilir. Deri pantolonu beyaz bir gömlekle birlikte giyerseniz akşam daveti için uygun hale gelebilirsiniz. Gömleğin uç kısımlarını pantolonun içine sokmayı unutmayın.

Deri pantolonları oversized kazaklarla bir arada giymeyi deneyin. Kazakların minimal hali kafanızı karıştırmasın. Deri pantolonla oldukça şık bir görünüme kavuşacaktır. Bilekte biten yan tokalı botunuzu deri pantolonun altına giyerek deri pantolon kombini tamamlayın. Deri pantolon ve gri salaş bir kazak günlük kombin için idealdir.

Bu tip pantolonların hepsi vücudu saran cinsten değildir. Bazıları salaş ve bol olarak tasarlanır. Bu pantolonları kombinlemek için ince formlu kazaklar giymelisiniz. Altına isterseniz zımbalı topuklu bir ayakkabı tercih edin ve arkadaşlarınızla akşam gezmesine çıkın.

Dar formlu deri pantolonları giyerken üzerinize salaş bir kazak giydiyseniz kazağın içine jean gömlek giyebilirsiniz. Gömleğin spor havasını desteklemek için kollarınıza renkli bileklikler takabilirsiniz. Topuklu bilekte biten botlar deri pantolon kombini tamamlar.

Deri pantolon şıklığını aynı formda kıyafetlerle tamamlamak için deri ceket tercih edin. Deri bir bot, deri pantolon ve deri ceket harika şekilde aynı form yüzeyler olduğu için uyum sağlar. Cool görünmek ve asi havanızı ortaya çıkarmak için üzerinizdeki parçaların hepsini deri seçin. Jean gömlekleri deri pantolonların üzerine giymekten çekinmeyin. Kahverengi bir çanta, deri pantolon ve jean gömlek sizi salaş fakat şık gösteren bir kombindir.

Bir önceki yazımız olan Kadınları Zayıf Gösteren Giyim Kuralları başlıklı makalemizde hangi kıyafetler zayıf gösterir, zayıf gösteren elbise ve zayıf gösteren kıyafetler bayan hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir