Kalem Etekler Nasıl Kombinlenir

Paylaş

Kalem etekler kadınlara önemli ölçüde zarafet kazandırır. Bu etekler iyi parçalarla birleştirilirse şık görünmemeniz için bir sebep yok.

Kalem eteklerle desenli etek türleri yaz mevsimine uygundur. Sarı, pembe, yeşil gibi renklerden oluşan yazlık kalem etekler beyaz bluzle bir arada kombinlenmelidir. Gömlekle beraber şık bir fular kullanabilir renkli şık bir babet kullanabilirsiniz. Çanta rengi de yine aynı canlı renklerden seçilmelidir. Yine desenli bir kalem etek giyecekseniz biz mavisi tonlarından bir bluz giyebilirsiniz. Krem rengi fular ve krem renginden oluşan babet giyebilirsiniz. Aynı kombine metal renk zincirli bir çanta uyum sağlayacaktır.
Kalem etekleri giymek için vücut yapınızın düzgün olması gerekmektedir. Basenlerinizin çok çıkmaması ve bacak boyunuzun uzun olması gerekmektedir. Aksi takdirde kalem etek üzerinizde şık görünmez.
Kalem etek üstüne ceket giymeyi ihmal etmeyin. Siyah kalem etek giyiyorsanız iddialı renklerden oluşan bele oturan bir ceket tercih edebilirsiniz. Örneğin siyah kalem etek üzerine bele oturan kırmızı bir ceket tercih edebilirsiniz. Kalem etekler arasında pul yada payet işlemeli etek türleri de bulunmaktadır. Bu dikkat çekici kalem etekleri sade ve tek renk ceketlerle giymelisiniz.

Bi etekleri salaş kazaklarla bir arada kullanabilirsiniz. Maskülen giysilerle birlikte kalem etekler bazi ortamlar için mükemmel görünür. Kombinlerde zıtlık yaratmak bazen inanılmaz kombinler yaratmanızı sağlar. Toz pembe kalem etek üzerine yine toz pembe salaş bir kazak giyebilirsiniz. Bu kombini ise yine siyah bir ayakkabıyla tamamlayın. Deri kalem etekler stilinizi güçlendiren eteklerden biridir. Kırmızı deri kalem etek üzerine kalın askılı bir gömlek giyebilirsiniz. Bu kombinde kırmızı ayakkabı kullanabilir ve kendinize asi bir stil yapabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Kadınları Zayıf Gösteren Giyim Kuralları başlıklı makalemizde hangi kıyafetler zayıf gösterir, zayıf gösteren elbise ve zayıf gösteren kıyafetler bayan hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir