Kadınları Zayıf Gösteren Giyim Kuralları

Paylaş

Çeşitli püf noktalarından yararlanarak ince görünebilirsiniz. Moda ikonları dikkat çekici parçaları bir arada kullanarak zayıf görünmeyi başarıyorlar. Moda ikonlarının ne giydiklerine dikkat ederseniz daha zayıf görünmeniz mümkün.

Uzun paltolar zayıf görünmenizi sağlayan en iyi parçalardan biridir. Fazla kilolarınızı uzun bir palto giyerek saklayabilirsiniz. Uzun paltolar kadınları hem fit gösterecek bunun yanında aynı zamanda cool görünmenizi sağlayacaktır.

Basenleriniz oldukça büyükse bunu A kesim etekler giyerek saklayabilirsiniz. Bele oturan ve aşağı kısma doğru genişleyen A kesim etekler kısa bluzlerle kombinlenebilir. A kesim etekler bele oturmalı ve aynı zamanda kısa bluzlerle bir arada giyilmelidir.

Bedeniniz ne olursa olsun belinize kemer takarsanız daha ince görünürsünüz. Kum saati gibi görünmek istiyorsanız belinize ince bir kemer takabilirsiniz. Baştan ayağı aynı renk giyinirseniz zayıf görünebilirsiniz. Siyah renginden faydalanabilir hatta beyaz rengini kullanarak da tek renk kombini oluşturabilirsiniz.

V yaka kıyafetlerde sizi zayıf gösterir. Boyun kısmını zayıf gösteren V yaka kıyafetler dikkati üst kısma çeker. Alt taraftan üst kısma dikkatleri çekmek istiyorsanız V yaka parçalar giyebilirsiniz. Kadınları ince gösteren detaylarda boyuna çizgili kıyafetler yer almaktadır. Boyuna çizgili olan elbiseler, etekler ve pantolonlar daha zayıf görünmenize neden olur.

Pantolonlarınızı giyerken ince çorap giymeye özen göstermelisiniz. Teniniz ayakkabıdan görünürse bacak boyunuz daha kısa görünecektir. Bunun için siyah bir pantolon giydiğinizde siyah ince bir çorap giymeli ve stiletto bir ayakkabı tercih etmelisiniz. Elbise seçiminde bele oturan elbiseler ve desensiz parçalar tercih edilmelidir. Desenli elbiseler zarif görünmenize katkı sağladığı gibi aynı zamanda zayıf gösterir.

Bir önceki yazımız olan Kına Gecesinin En Şık Elbiseleri 2016 – 2017 başlıklı makalemizde kına gecesi abiyeleri, kına gecesi elbisesi ve kına gecesi kıyafetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir