Fabrika Yeni Sezon Bayan Pardesü Modelleri 2017

Paylaş

Fabrika yeni sezon kadın pardesü modelleri arasında daha çok spor pardesü modelleri yer alıyor. Yandan fermuarlı pardesülerin yanı sıra; beden kısmında fermuar detay olan pardesülerde bulunuyor.

Kemerli olan pardesü modelleri slim fit özellikleriyle kadınları daha zarif gösteren pardesüler. Kol ağızlarında yer alan farklı detaylar bej rengi pardesülere farklı bir görsellik kazandırıyor. Kruvaze pardesülerin yanı sıra; iki renkli pardesülerde oldukça hareketleri şekilleriyle bahar ve kış mevsimini estetik bir şekilde geçirmenizi sağlayacak. Desenli pardesü modellerinde daha çok mavi ve beyaz renkli pardesüler bir arada kullanılıyor. Desenler daha çok yaprak desenlerinden veya karışık sarmal desenlerden oluşuyor. Sadece tek renk olan pardesü modelleri arasında kırık beyaz pardesüler oldukça popüler hale gelecek. Pardesülerle birlikte giyeceğiniz etek ve pantolonlarda daha çok pardesü renklerine uygun olarak seçilirse pardesülerin modelleri daha da belirgin halde görünebilir.

Fabrika yeni sezon pardesü modelleri içinde bulunan ön kısımları tamamen düğmeli olan modellerde yer alıyor. Siyah pardesülerde yer alan siyah düğmeler pardesü modellerini oldukça popüler görünüyor. Bu pardesü modellerinde fermuar detaylarda bir arada bulunuyor. Belden oturtmalı olan ve arka kısmında yırtmacı bulunan pardesü modelleri kadınları daha zarif gösteren pardesü modellerinden biri. Koleksiyonda; beyaz, gri ve siyah en çok kullanılan pardesü renklerinin başında yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Kadınları Zayıf Gösteren Giyim Kuralları başlıklı makalemizde hangi kıyafetler zayıf gösterir, zayıf gösteren elbise ve zayıf gösteren kıyafetler bayan hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir