2017 Ev Dekorasyon Trendleri

Paylaş

2017 ev dekorasyonu trendlerinde sakin renkler ve çizgiler evinizi süsleyen dekorasyon trendleri arasında yer alacak. Ev dekorasyonu fikirlerinde 2017’nin en baskın rengin mavi olacağını söylemek mümkün. Pembe ile mavinin uyumu 2017 dekorasyonunda öne çıkacak trendlerden biri. Genel olarak pastel renklerin öne çıkacağı ve oldukça huzurlu bir ortama imza atan dekorasyon öğeleri kullanılacak.

2017 ev dekorasyonunda gri gibi renkleri de eşyalarda ve aksesuarlarda göreceğiz. Aynı zamanda kahverengi tonlarını da mobilyalarda kullanacak olan üreticiler evinize yepyeni bir görünüm vermeyi tasarlıyor. Desen olarak ise tropik görünümlü desenler 2017 dekorasyonuna damga vuracak. Kullanılacak aksesuarlarda ise daha çok etnik desenli eşyaları kullanacaksınız.

Ev tekstilinde ise daha sade ve ruhunuza dinginlik katan detaylar ön plana çıkıyor. Yeni sezon dekorasyonda eskiye dönüş yaşanacağını söylemek mümkün. Anadolu kumaşlarının sıklıkla kullanılacağı dekorasyonlarda doğaya dönüş yapılacağını söyleyebiliriz.

2017 ev dekorasyon trendlerinde puf koltuk takımları hem sportif hem de asil görünümleriyle evini baştan aşağı değiştirmek isteyenler için iyi bir tercih olacak. Deri koltuklarla beraber kullanılan ahşap aksesuarlar evinizi yeni bir görünüme kavuşturmaya yardım edecek. Maskülen görünümün dışına çıkılan 2017 ev dekorasyonlarında daha asil ve elegan bir görünüm yaratmış olacaksınız.

Dekorasyonda ana eşyalar yanında objelerinde farklılığa doğru yol aldığını söyleyebiliriz. Duvarınıza asacağınız bir geyik boynuzu hem modern bir hava çizecek hem de 2017 dekorasyonunu yansıtmanızı sağlayacak. Bunun yanında duvar renklerinde de yine pastel renkler ön plana çıkıyor. Pembe ve mavi gibi duvar renkleri odanızın daha geniş görünmesini sağladığı gibi size dinginlik katacak bir ortam sunacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir